| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość na rozciąganie |
|---|---|
| Denier | 50D-300D |
| Materiał | PET (tereftalat polietylenowy) |
| Opakowanie | Plastikowy bobbin |
| skręcenie | Niski skręt |
| Cechy | Duża przepuszczalność powietrza |
|---|---|
| Gęstość | 0,92 G/cm3 |
| odporność na ciepło | Wysoka odporność na ciepło |
| Denier | 50D-300D |
| Siła węzła | Silny węzeł |
| Użycie | Zestaw suchy poliestrowy spriralny |
|---|---|
| skręcenie | Niski skręt |
| Średnica | 00,08 mm-0,3 mm |
| Kolor | Biały, czarny lub dostosowany |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość na rozciąganie |
| rozciąganie | Niskie wydłużenie |
|---|---|
| Materiał | PET (tereftalat polietylenowy) |
| Siła węzła | Silny węzeł |
| odporność na ciepło | Wysoka odporność na ciepło |
| Cechy | Duża przepuszczalność powietrza |
| Materiał | PET (tereftalat polietylenowy) |
|---|---|
| Denier | 50D-300D |
| Opakowanie | Plastikowy bobbin |
| Średnica | 00,08 mm-0,3 mm |
| Kolor | Biały, czarny lub dostosowany |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |