| Wytrzymałość | wysoki |
|---|---|
| rozciąganie | Niskie |
| Zastosowanie | Sieci rybackie, liny, szczotki, filtry przemysłowe |
| odporność na ciepło | wysoki |
| Denier | 100-1000 |
| Denier | 100D-1000D |
|---|---|
| rozciąganie | 10%-20% |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Odporność na temperaturę | -40℃-80℃ |
| Miękkość | Miękki |
| Zwojnica | Papierowy lub plastikowy bobin |
|---|---|
| Połysk | Pół nudny, Trilobal Brilliant. |
| Użycie | Robienie na drutach, tkanie, szycie |
| Rodzaj | Monofilament |
| Styl | Włókno |
| Wodoodporność | Doskonały |
|---|---|
| Denier | 100-1000 |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| odporność na ciepło | wysoki |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Wodoodporność | Doskonały |
|---|---|
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Wytrzymałość | wysoki |
| Średnica | 0,1-1,0 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Zastosowanie | Sieci rybackie, sieci rolnicze, sieci przemysłowe, liny itp. |
|---|---|
| Denier | 100D-1000D |
| Miękkość | Miękki |
| Wodoodporność | wysoki |
| Siła węzła | wysoki |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| kurczenie się | Niskie |
| Rodzaj przędzy | DTY, włókno |
| Styl | Włókno |
| Zwojnica | Papierowy lub plastikowy bobin |
| Odporność chemiczna | Dobry |
|---|---|
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Materiał | polietylen |
| Opakowanie | Szpule, szpule, cewki |
| odporność na ciepło | wysoki |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Średnica | 0,1-1,0 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Denier | 50D-300D |
|---|---|
| Średnica | 00,08 mm-0,3 mm |
| Odporność chemiczna | Doskonała odporność chemiczna |
| Kolor | Biały, czarny lub dostosowany |
| Gęstość | 0,92 G/cm3 |