| Gęstość | 0,92 G/cm3 |
|---|---|
| Średnica | 00,08 mm-0,3 mm |
| Uszczelka | Plastikowy bobbin |
| Odporność chemiczna | Doskonała odporność chemiczna |
| Tworzywo | PET (tereftalan polietylenowy) |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Odporność na ścieranie przędzy | Wysoki |
| Odporność na ciepło przędzy | Wysoki |
| Wytrzymałość przędzy | Wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Cechy | Wysoka wytrzymałość |
| Materiał | Nylon |
| Opakowanie | Stożek Y |
| Użycie | Dzianie Tkanie |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Odporność na ścieranie przędzy | wysoki |
| Odporność na ciepło przędzy | wysoki |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Odporność na promienie UV | wysoki |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty itp. |
| Średnica | 0,1 mm-3,0 mm |
| rozciąganie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Rodzaj | Węzeł monofilamentów |
| siła łamania | wysoki |
| Kolor | Żądanie |
| rozciąganie | Cześć |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Stosowanie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Aplikacja | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Uszczelka | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Wykorzystanie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |