| Opór | Łza I Złamanie |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Kolor | Przezroczysty |
| Elastyczność | wysoki |
| Ilość | 1 sztukę |
| Średnica | 0,08 mm |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
|---|---|
| Palność | UL94 V-2 |
| Średnica | 0,08 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Temperatura topnienia | 225-235°C |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
|---|---|
| Materiał | Tereftalan polibutylenu |
| Temperatura topnienia | 225-235°C |
| Średnica | 0,08 mm |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Kolor | Naturalny |
| Opakowanie | Szpula |
|---|---|
| Wytrzymałość | Wysoki |
| Ilość | 1 kawałek |
| Trwałość | Długotrwałe |
| długość | 200 jardów |
| Ilość | 1 sztukę |
|---|---|
| Gęstość | Proszę |
| Opór | Łza I Złamanie |
| Waga | 40% |
| Elastyczność | wysoki |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Miękkość przędzy | Miękki |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Odporność na temperaturę przędzy | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Miękkość przędzy | Miękki |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Odporność na temperaturę przędzy | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Temperatura topnienia | 225-235°C |
| Odporność na czynniki atmosferyczne | Doskonały |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Średnica | 0,08 mm |