| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Rodzaj przędzy | Mononukleoza |
|---|---|
| rozciąganie | wysoki |
| Zabarwienie | Proszę |
| Gęstość | 1.14 |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Długość przędzy | Proszę |
|---|---|
| Kolor przędzy | Proszę |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Wyroby z włókien | Proszę |
| Użycie | Ekran filtra |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | ≤ 8% ((180 °C/8 min) |
| Elastyczność | wysoki |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
| Wzorzec | Przezroczysty |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Nylon 6 |
| Dostawa | Wysyłka w ciągu 15 dni od zapłaty |
| Opakowanie | Karton, paleta, na zamówienie |
| Gęstość | 0,92 G/cm3 |
| Specyfikacja | 50D |
|---|---|
| Zastosowanie | Sieci rybackie, nici do szycia, szczotki do szczotek itp. |
| Specyfikacja | 15D/1F |
| Wzorzec | Przezroczysty |
| Równość | Gładki |
| Specyfikacja | 50D |
|---|---|
| Zastosowanie | Sieci rybackie, nici do szycia, szczotki do szczotek itp. |
| Specyfikacja | 15D/1F |
| Wzorzec | Przezroczysty |
| Równość | Gładki |