| Rodzaj przędzy | DTY, włókno |
|---|---|
| Rodzaj | Monofilament |
| Użycie | Robienie na drutach, tkanie, szycie |
| rozciąganie | Niskie |
| Pakiet | Papierowy lub plastikowy bobin |
| Rodzaj | Monofilament |
|---|---|
| Zapłata | Western Union, TT, akredytywa |
| Pochodzenie | Chiny |
| Jakość | Klasa AAA |
| Pakiet | Papierowy lub plastikowy bobin |
| rozciąganie | 10%-20% |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Denier | 100D-1000D |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Siła węzła | wysoki |
| Styl | Włókno |
|---|---|
| Użycie | Robienie na drutach, tkanie, szycie |
| Połysk | Pół nudny, Trilobal Brilliant. |
| rozciąganie | Niskie |
| kurczenie się | Niskie |
| Jakość | Klasa AAA |
|---|---|
| Zapłata | Western Union, TT, akredytywa |
| Styl | Włókno |
| Rodzaj | Monofilament |
| Pochodzenie | Chiny |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Średnica | 0.1mm-5mm |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| rozciąganie | 10%-20% |
| Miękkość | Miękki |
| kurczenie się | Niskie |
|---|---|
| Zwojnica | Papierowy lub plastikowy bobin |
| Średnica | 0,08-0,5 mm |
| Rodzaj | Monofilament |
| Jakość | Klasa AAA |
| Wytrzymałość | wysoki |
|---|---|
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Średnica | 0,1-1,0 mm |
| odporność na ciepło | wysoki |
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Siła węzła | wysoki |
|---|---|
| rozciąganie | 10%-20% |
| Odporność na temperaturę | -40℃-80℃ |
| Denier | 100D-1000D |
| Miękkość | Miękki |
| kurczenie się | Niskie |
|---|---|
| Zapłata | Western Union, TT, akredytywa |
| Użycie | Robienie na drutach, tkanie, szycie |
| Połysk | Pół nudny, Trilobal Brilliant. |
| Styl | Włókno |