| Rodzaj | Monofilament |
|---|---|
| rozciąganie | 30% |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | ≤ 8% ((180 °C/8 min) |
| Elastyczność | wysoki |
| Palność | Nie palne |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
|---|---|
| Palność | Nie palne |
| Średnica | 0,1 mm |
| Cechy | Wzmocniony włóknem węglowym |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | ≤ 8% ((180 °C/8 min) |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Wytrzymałość | wysoki |
|---|---|
| Gęstość | Proszę |
| Zastosowanie | Dekoracja odzieży |
| Materiał | Nylon |
| Długość | 200 jardów |
| Materiał | syntetyczny |
|---|---|
| Wydłużenie przędzy | wysoki |
| Skurcz przędzy | Niskie |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Tekstura przędzy | Gładki |
| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| Średnica | Różnie |
| Materiał | Poliester |
| Absorpcja wilgoci | Różnie |
| Rodzaj | Przędza poliestrowa monofilamentowa |
| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| Średnica | Różnie |
| Materiał | Poliester |
| Absorpcja wilgoci | Różnie |
| Rodzaj | Przędza poliestrowa monofilamentowa |
| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| Średnica | Różnie |
| Materiał | Poliester |
| Absorpcja wilgoci | Różnie |
| Rodzaj | Przędza poliestrowa monofilamentowa |
| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| Średnica | Różnie |
| Materiał | Poliester |
| Absorpcja wilgoci | Różnie |
| Rodzaj | Przędza poliestrowa monofilamentowa |
| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| Średnica | Różnie |
| Materiał | Poliester |
| Absorpcja wilgoci | Różnie |
| Rodzaj | Przędza poliestrowa monofilamentowa |