| Opakowanie | Szpule, szpule, cewki |
|---|---|
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Materiał | polietylen |
| odporność na ciepło | wysoki |
| Kolor | Przezroczysty |
| Odporność na promienie UV | Świetnie. |
|---|---|
| Denier | 100D-1000D |
| Odporność na wodę | Wysoki |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Średnica | 320D |
| Średnica | 0,1 mm |
|---|---|
| Użycie | Ekran filtra |
| Opakowanie | Plastikowy bobbin |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
| Odporność na promieniowanie UV | Dobry |
|---|---|
| Kod HS | 5404110010 |
| Użycie | Ekran filtra |
| Elastyczność | wysoki |
| rozciąganie | 30% |
| Specyfikacja | 50D |
|---|---|
| Zastosowanie | Sieci rybackie, nici do szycia, szczotki do szczotek itp. |
| Specyfikacja | 15D/1F |
| Wzorzec | Przezroczysty |
| Równość | Gładki |
| Odporność na promienie UV | wysoki |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty itp. |
| Średnica | 0,1 mm-3,0 mm |
| rozciąganie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Nadaje się do | Haft Maszynowy I Ręczny |
|---|---|
| Ilość | 1 sztukę |
| Opór | Łza I Złamanie |
| Waga | 40% |
| Długość | 200 jardów |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
|---|---|
| Średnica | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,14 g/cm3 |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 500 MPa |
| Gęstość | 1,14 g/cm3 |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Kod HS | 5404110010 |
| Rodzaj | Monofilament |
| Opakowanie | Plastikowy bobbin |
| Nadaje się do | Haft Maszynowy I Ręczny |
|---|---|
| Gęstość | Proszę |
| Opakowanie | szpula |
| Długość | 200 jardów |
| Waga | 40% |