| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Kolor | Różne kolory |
|---|---|
| Średnica | Różni się |
| Tworzywo | ZWIERZAK DOMOWY |
| Absorpcja wilgoci | Różni się |
| Typ | Przędza poliestrowa monofilamentowa |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Odporność na wodę | Wysoki |
| Odporność na promienie UV | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
|---|---|
| Wodoodporność | wysoki |
| Kolor | Przezroczysty, biały, czarny lub dostosowany |
| siła łamania | 3-8 g/d |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Gęstość | 0,92 G/cm3 |
|---|---|
| Średnica | 00,08 mm-0,3 mm |
| Uszczelka | Plastikowy bobbin |
| Odporność chemiczna | Doskonała odporność chemiczna |
| Tworzywo | PET (tereftalan polietylenowy) |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Stosowanie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Aplikacja | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Uszczelka | 80g-2500g |