| Liczba przędzy | Proszę |
|---|---|
| Wydłużenie przędzy | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Skręt przędzy | Żadnego |
| Materiał | syntetyczny |
| Rodzaj | Monofilament |
|---|---|
| rozciąganie | 30% |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
| Cechy | Wzmocniony włóknem węglowym |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | ≤ 8% ((180 °C/8 min) |
| Kod HS | 5404110010 |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Nylon 6 |
| Użycie | Robienie na drutach, tkanie, szycie |
| Opakowanie | Karton, paleta, na zamówienie |
| Gęstość | 0,92 G/cm3 |
| Odporność na czynniki atmosferyczne | Doskonały |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Palność | UL94 V-2 |
| Temperatura topnienia | 225-235°C |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Materiał | Tereftalan polibutylenu |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
| Odporność na czynniki atmosferyczne | Doskonały |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Miękkość przędzy | Miękki |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Odporność na temperaturę przędzy | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Odporność chemiczna | wysoki |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| rozciąganie | wysoki |
| Materiał | Nylon |
| Miękkość | wysoki |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Miękkość przędzy | Miękki |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Odporność na temperaturę przędzy | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Miękkość przędzy | Miękki |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Odporność na temperaturę przędzy | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Miękkość przędzy | Miękki |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Odporność na temperaturę przędzy | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |