| Kolor | różne kolory |
|---|---|
| Średnica | Różnie |
| Materiał | Poliester |
| Absorpcja wilgoci | - Tak, tak. |
| Rodzaj | Przędza poliestrowa monofilamentowa |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
| Temperatura topnienia | 210 ℃ |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Liczba przędzy | 15D-2000D |
| Kolor | Biały, czarny, czerwony, zielony, niebieski, żółty itp. |
|---|---|
| Gęstość | 1,14-1,18 g/cm3 |
| Średnica | 0,08 mm-1,5 mm |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
| Odporność na olej | Doskonały |
| Wytrzymałość | wysoki |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | 8-16% ((200 °C/15 min) |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Klasa | Stopień AA |
| Średnica | 0,08 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Siła węzła | Silny węzeł |
|---|---|
| Użycie | Zestaw suchy poliestrowy spriralny |
| Zastosowanie | Robienie na drutach, tkanie, szycie, haftowanie itp. |
| skręcenie | Niski skręt |
| Kolor | Biały, czarny lub dostosowany |
| Materiał | PET (tereftalat polietylenowy) |
|---|---|
| Średnica | 00,08 mm-0,3 mm |
| Cechy | Duża przepuszczalność powietrza |
| skręcenie | Niski skręt |
| odporność na ciepło | Wysoka odporność na ciepło |
| Gęstość | 0,92 G/cm3 |
|---|---|
| Użycie | Zestaw suchy poliestrowy spriralny |
| Zastosowanie | Robienie na drutach, tkanie, szycie, haftowanie itp. |
| odporność na ciepło | Wysoka odporność na ciepło |
| Cechy | Duża przepuszczalność powietrza |
| Denier | 100D-1000D |
|---|---|
| Wodoodporność | wysoki |
| Odporność na temperaturę | -40℃-80℃ |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Wodoodporność | wysoki |
|---|---|
| Zastosowanie | Sieci rybackie, sieci rolnicze, sieci przemysłowe, liny itp. |
| Odporność na temperaturę | -40℃-80℃ |
| rozciąganie | 10%-20% |
| Odporność chemiczna | Doskonały |