| Rodzaj przędzy | Nylon 6 |
|---|---|
| Kolor | Biały, czarny, dostosowany |
| Specyfikacja | 15D/1F |
| Równość | Gładki |
| Specyfikacja | 50D |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | ≤ 8% ((180 °C/8 min) |
|---|---|
| Wzorzec | Przezroczysty |
| Użycie | Robienie na drutach, tkanie, szycie |
| Kod HS | 5404110010 |
| Nazwa pozycji | Przędza akrylowa masowa |
| Specyfikacja | 15D/1F |
|---|---|
| Specyfikacja | 50D |
| Rodzaj | Monofilament |
| Nazwa pozycji | Przędza akrylowa masowa |
| Rodzaj przędzy | Nylon 6 |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | 8-16% ((200 °C/15 min) |
|---|---|
| Użycie | Tkanie i dzianie |
| Wytrzymałość | wysoki |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Klasa | Stopień AA |
|---|---|
| Zastosowanie | Sieci rybackie, tkaniny filtrujące, liny itp. |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | 8-16% ((200 °C/15 min) |
| Cechy | Wysoka wytrzymałość na rozciąganie, niskie wydłużenie |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
|---|---|
| Klasa | Stopień AA |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | 8-16% ((200 °C/15 min) |
| Zastosowanie | Sieci rybackie, tkaniny filtrujące, liny itp. |
| Wytrzymałość | wysoki |
| odporność na ciepło | Dobry |
|---|---|
| Cechy | Wysoka wytrzymałość na rozciąganie, niskie wydłużenie |
| Użycie | Tkanie i dzianie |
| Wytrzymałość | wysoki |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Cechy | Wysoka wytrzymałość na rozciąganie, niskie wydłużenie |
|---|---|
| odporność na ciepło | Dobry |
| Pakiet | karton |
| Klasa | Stopień AA |
| Zastosowanie | Sieci rybackie, tkaniny filtrujące, liny itp. |
| Zastosowanie | Sieci rybackie, tkaniny filtrujące, liny itp. |
|---|---|
| rozciąganie | 10-25% |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Wytrzymałość | wysoki |
| Jakość | Klasa AAA |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | 8-16% ((200 °C/15 min) |
|---|---|
| Zastosowanie | Sieci rybackie, tkaniny filtrujące, liny itp. |
| rozciąganie | 10-25% |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Kolor | Przezroczysty |