| Zastosowanie | Rękawy, liny, szczotki, filtry przemysłowe, dziewiarskie, tkackie |
|---|---|
| Odporność na promienie UV | Świetnie. |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| Odporność chemiczna | Dobrze. |
| Kolor | Przezroczysty, czarny |
| Tworzywo | 100% PVA |
|---|---|
| Typ przędzy | Uprzedzony |
| Liczba przędzy | 1F |
| Zakres masy | 100g-1000g |
| Wzór | Surowy |
| Tworzywo | PVA, 100% PVA |
|---|---|
| Liczba przędzy | 1F |
| Typ przędzy | Uprzedzony |
| Specyfikacja wątku | 20/2 40/2 60/2;20/2 40/2 50/2 60/2 80/2 |
| Kolor | Multi Colours |
| Tworzywo | 100% poliestru |
|---|---|
| Typ włókna | Włókno |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Wzór | Surowy |
| Styl | Solidny |
| Tworzywo | 100% PVA |
|---|---|
| Liczba przędzy | 2F |
| Typ przędzy | Uprzedzony |
| Długość nici | 4000 metrów |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Odporność na UV | Doskonały |
|---|---|
| Zaprzecz | 100D-1000D |
| Odporność na wodę | Wysoki |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Średnica | 0,1 mm-5 mm |
| rozciąganie | 10%-20% |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Denier | 100D-1000D |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Siła węzła | wysoki |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Średnica | 0.1mm-5mm |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| rozciąganie | 10%-20% |
| Miękkość | Miękki |
| Wodoodporność | Doskonały |
|---|---|
| rozciąganie | Niskie |
| Materiał | polietylen |
| Rodzaj przędzy | Monofilament |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wytrzymałość | wysoki |
|---|---|
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Średnica | 0,1-1,0 mm |
| odporność na ciepło | wysoki |
| Odporność chemiczna | Dobry |