| Opakowanie | szpula |
|---|---|
| Wytrzymałość | wysoki |
| Ilość | 1 sztukę |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Długość | 200 jardów |
| Tworzywo | 100% PVA |
|---|---|
| Liczba przędzy | 2F |
| Typ przędzy | Uprzedzony |
| Rozpuszczalna woda | Tak |
| niski skurcz | Tak |
| Tworzywo | 100% poliestru |
|---|---|
| Liczba przędzy | 1F |
| Rodzaj przędzy | FDY, włókno |
| Średnica | 0,08 mm, 0,10 mm, 0,11 mm, 0,12 mm, 0,15 mm, 0,18 mm, 0,20 mm, 0,25 mm |
| Równość | Doskonała równość |
| Liczba przędzy | 1F |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | FDY, włókno |
| Tworzywo | 100% poliestru |
| Średnica | 0,08 mm 0,10 mm 0,11 mm 0,12 mm 0,15 mm 0,18 mm 0,20 mm 0,25 mm |
| Twist | Bez skoku |
| Wnioski | Sieci itp. |
|---|---|
| Kolor | jako klienci |
| rozciąganie | 80% |
| Materiał | HDPE |
| Temperatura topnienia | 120-140℃ |
| Tworzywo | 100% polipropylen |
|---|---|
| Typ przędzy | FDY |
| Wzór | Surowy |
| Styl | Przędza slub |
| Technika | Otwarty koniec / OE |
| Tworzywo | 100% PVA |
|---|---|
| Typ przędzy | Uprzedzony |
| Technika | Pierścień obrócił |
| Liczba przędzy | 2F |
| Wzór | Surowy |
| Tworzywo | 100% nylonu |
|---|---|
| Typ przędzy | Włókno |
| Wzór | Surowy |
| Styl | Fantazyjna przędza |
| Twist | Nic |
| Tworzywo | 100% polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ przędzy | Monofilament |
| Opcje średnicy | 0,16 mm, 0,20 mm, 0,22 mm |
| Wzór | Surowy biały |
| Kolor | Dostosowywanie |
| Aplikacja | Rękawy, liny, szczotki, filtry przemysłowe, dziewiarskie, tkackie |
|---|---|
| Odporność na UV | Doskonały |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Kolor | Przezroczysty, czarny |