| Wyroby z włókien | Proszę |
|---|---|
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Woda z przędzy | wysoki |
| Średnica przędzy | Proszę |
| Liczba przędzy | Proszę |
| Średnica | 0,1 mm |
|---|---|
| Użycie | Ekran filtra |
| Opakowanie | Plastikowy bobbin |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
| Rodzaj | Monofilament |
|---|---|
| rozciąganie | 30% |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
| Cechy | Wzmocniony włóknem węglowym |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | ≤ 8% ((180 °C/8 min) |
| Materiał | syntetyczny |
|---|---|
| Wydłużenie przędzy | wysoki |
| Skurcz przędzy | Niskie |
| Wytrzymałość przędzy | wysoki |
| Tekstura przędzy | Gładki |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
|---|---|
| Średnica | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,14 g/cm3 |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 500 MPa |
| Odporność na promieniowanie UV | Dobry |
|---|---|
| Kod HS | 5404110010 |
| Użycie | Ekran filtra |
| Elastyczność | wysoki |
| rozciąganie | 30% |
| Gęstość | 1,14 g/cm3 |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Kod HS | 5404110010 |
| Rodzaj | Monofilament |
| Opakowanie | Plastikowy bobbin |
| Tworzywo | 100% nylonu lub poliestru |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Nylon 6 |
| Wzór | Surowy |
| Funkcja | Duża wytrwałość |
| Twist | Nieskręcone |
| Tworzywo | 100% nylonu |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | Włókno |
| Styl | Monofilament |
| Twist | 1300 tmp Skręcone |
| Równość | 99% |
| Średnica | 0,08 mm, 0,10 mm, 0,12 mm |
|---|---|
| Denier | 50D, 80D, 100D |
| Tworzywo | 100% nylonu lub poliestru |
| Rodzaj przędzy | Nylon 6 |
| Wzór | Surowy |