| Odporność na promienie UV | wysoki |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty itp. |
| Średnica | 0,1 mm-3,0 mm |
| rozciąganie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Odporność na promienie UV | wysoki |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty itp. |
| Średnica | 0,1 mm-3,0 mm |
| rozciąganie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Średnica | 0,08 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |