| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Odporność na czynniki atmosferyczne | Doskonały |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Palność | UL94 V-2 |
| Temperatura topnienia | 225-235°C |
| Średnica | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Przewodność cieplna | 0,25 W/m·K |
| Odporność na ścieranie | Świetnie. |
| gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 45% |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
|---|---|
| Materiał | Tereftalan polibutylenu |
| Temperatura topnienia | 225-235°C |
| Średnica | 0,08 mm |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Materiał | Tereftalan polibutylenu |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
| Odporność na czynniki atmosferyczne | Doskonały |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Odporność na czynniki atmosferyczne | Doskonały |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Temperatura topnienia | 225-235°C |
| Odporność na czynniki atmosferyczne | Doskonały |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Średnica | 0,08 mm |
| Temperatura topnienia | 225-235°C |
|---|---|
| Palność | UL94 V-2 |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Średnica | 0,08 mm |
| Kolor | Naturalny |
| Średnica | 0,08 mm |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥ 20% |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Odporność na ścieranie | Doskonały |
| Gęstość | 1,38 g/cm³ |
| Kolor | Naturalny |