| Cechy | Dobry |
|---|---|
| skręcenie | Żadnego |
| Rodzaj przędzy | Mononukleoza |
| Gęstość | 1.14 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | wysoki |
| Rodzaj przędzy | Nylon 6 |
|---|---|
| Kolor | Biały, czarny, dostosowany |
| Specyfikacja | 15D/1F |
| Równość | Gładki |
| Specyfikacja | 50D |
| Specyfikacja | 15D/1F |
|---|---|
| Specyfikacja | 50D |
| Rodzaj | Monofilament |
| Nazwa pozycji | Przędza akrylowa masowa |
| Rodzaj przędzy | Nylon 6 |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Wykorzystanie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |