| Tworzywo | Poliamid 6/66 nylon6/66 PA6/66 |
|---|---|
| Liczba przędzy | 1 |
| Typ przędzy | Włókno |
| Formularz | Nylon6 Pellet żywicy |
| Stopień | Formowanie wtryskowe |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Materiał | Przędza monofilamentowa nylonowa PA6 |
|---|---|
| Zastosowanie przędzy | Skarpetki, Wrap, buty, itp. |
| Certyfikacja przędzy | ISO9001, SGS itp. |
| Kolor przędzy | Biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Funkcja przędzy | Wysoka wytrzymałość |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Stosowanie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Aplikacja | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Uszczelka | 80g-2500g |
| Wytrzymałość | wysoki |
|---|---|
| Gęstość | Proszę |
| Zastosowanie | Dekoracja odzieży |
| Materiał | Nylon |
| Długość | 200 jardów |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Użycie | Szycie, haftowanie. Tkanie, przemysł motoryzacyjny |
| Zastosowanie | Tekstylia przemysłowe, cholewki butów, tekstylia domowe |
| Kolor | Jako żądanie |
| Opakowanie | 80g-2500g |
| Zastosowanie | Wytłaczarka |
|---|---|
| Palność | Nie palne |
| Średnica | 0,1 mm |
| Cechy | Wzmocniony włóknem węglowym |
| Ściganie w wyniku suchej temperatury | ≤ 8% ((180 °C/8 min) |